Catering pro jakoukoli příležitost, nejen pro vegany

Objednejte si netradiční cateringové menu a dopřejte tak svým hostům nevšední zážitek. Používáme pouze plnohodnotné suroviny od místních dodavatelů. Vyzkoušejte náš veganský catering – přirozeně bez masa, laktózy, po domluvě možnost bezlepkového jídla! Osobní přístup na míru.

 

Veganský catering?

„Rádi bychom vám představili naši nabídku veganského cateringu, která je ideální volbou pro vaše nadcházející události. Chystáte oslavu, kde očekáváte přítomnost hostů stravujících se vegansky nebo bezlepkově? Máme pro vás skvělé řešení!“

 

 
 

Naše nabídka zahrnuje pestrou škálu veganských lahůdek, které potěší i ty nejnáročnější chuťové buňky. Od osvěžujících salátových misek plných sezónní zeleniny a chutných omáček, přes lahodné veganské sushi až po hřejivé a bohaté polévky.

Naše veganské pokrmy jsou připravovány s láskou a péčí o kvalitní suroviny, aby každý kousek zanechal na vašich hostech nezapomenutelný dojem.

Nebudete muset opustit klasický catering, který máte rádi. Naopak, naše veganské alternativy jsou připraveny obohatit vaši událost o nové, zdravé a chutné možnosti. Ať už se jedná o coffee break, společenskou akci nebo oslavu, naše veganské lahůdky budou tím správným doplňkem, který potěší všechny vaše hosty.

Kontaktujte nás